Новороденото бебе се превърна в най-младия феновете на Великобритания

Anonim

Татко взе новороденото си на футболен мач само половин час след като бебето и майка му бяха освободени от болницата

Вероятно футболният отбор на вашето бебе е избран много преди да се роди. Но вероятно е известно време, преди да получи нещо повече от миниатюрен комплект реплика. Не толкова за един татко, той имаше толкова желание да покаже на сина си любимия си местен екип, че го е взел в мач само 30 минути след него, а майка му е била освободена от болницата, когато синът му Арло е само на 19 часа, Антъни Роуч подкрепя "Торки Обединени" и иска да види последния мач от сезона на отбора, така че след като отпадна партньорката си, Ребека Банкрофт, той взе Арло да види отборната си игра. - Карах Ребека да се прибере вкъщи и се увери, че се чувства добре, когато се качих на земята толкова бързо, колкото мога - каза Антъни. - За щастие шефът ми има изпълнителна кутия на стадиона, така че не се налага да се опитвам да прибера Арло и носа му през въртящите се. "Ние успяхме да стигнем само в полувремето, но за щастие това означаваше, че той трябваше да гледа само една от трите гола, които пуснахме." Е, това е облекчение … За съжаление, Арло може да не е чарът на добрия късмет, който баща му се надяваше, че ще бъде, тъй като Торки Обединени загубиха 3-0 и бяха свалени от футболната лига. Мама Ребека даде благословията си на пътуването до мача, признавайки, че е щастлива за времето си да се отпусне. И докато ние всички знаем стойността на странния час сами, чудим се колко наистина се отпусна … Бебето ви лично се е появило на футболен мач? Кажете ни по-долу.